ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЧИ ДАЄТЕ ВИ ІНСТРУКЦІЮ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ КАРТИ?

Так , ми пропонуємо розширену інструкцію зі встановлення  та паперові шаблони для збереження усіх пропорцій континентів. 

ЧИ МОЖНА ЗМІНЮВАТИ КОЛЬОРИ КАРТИ ІНДИВІДУАЛЬНО ДО ІНТЕР'ЄРУ?

Так, у Вас є така можливість зміни кольорів, попередньо узгодивши усі деталі із нашим менеджером у Viber, Instagram, Telegram чи Messenger. Проте хочемо зазначити, що такі карти виготовляємо по повній оплаті і вони не підлягають поверненню.

Як саме кріпиться карта ?

Ми додаємо спеціальний двохсторонній скотч для монтажу. Скотч дуже міцно тримає до усіх видів поверхонь

ЩО ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТ КАРТИ?

В комплект карти входять: частини континентів світу (частина Європи, Африки, Азія (поділена на 2 частини), Канада, США, Південна Америка, Австралія, Росія ( поділена на 3 частини ) та Гренландія ), острови, літаки, кораблі, катери, компас з буквами. Також за додаткової оплати ми можемо додати ще і Антарктиду та написи океанів. 

Для поклейки даємо двосторонній скотч, загальне фото карти на А3 форматі, інструкцію  а також паперові шаблони для рівномірного монтажу.

ЯКИЙ РОЗМІР УПАКОВКИ?

Розмір упаковки  залежить від розміру карти, яку ви хочете замовити. Наприклад:

розмір S (30x50x8 см); Розмір М (30х50х12см); Розмір L (100x50x6 см); Розмір XL (100x50x10см); Розмір XXL (100x50x14 см)

Чи можливо зробити демонтаж карти ?

Так, демонтаж можна зробити за допомогою електричного фена, який буде нагрівати клейкі елементи стрічки. Таким чином, ви зможете відліпити фрагменти мапи від стіни..

Але, хочемо звернути вашу увагу на те, що ми не даємо гарантії, що стіна не пошкодиться, можливо, на ній залишаться сліди.

Ми не несемо відповідальності за пошкодження стін при демонтажі мапи.